Bakı Texniki Kollecində Xocalı faciəsinə həsr olunmuş tədbir keçirildi.
Bakı Texniki Kollecində "Xocalı faciəsinə azad Xocalıdan baxanda" mövzusunda dəyirmi masa təşkil olundu.
Yeni Azərbaycan Partiyası tərəfindən Prezident seçkilərində fəal iştirak edən tələbələr Təşəkkürnamə ilə təltif olundular.
Bakı Texniki Kollecində "Narkomaniyaya yox deyək" adlı tədbir keçirildi.
Nizami Rayon İcra Hakimiyyəti tərəfindən təşkil olunmuş “2 Fevral- Azərbaycan Gəncləri Günü”nə həsr olunmuş Konfransda Bakı Texniki Kollecinin tələbəri iştirak etmişdir.
Yeni Azərbaycan Partiyası Nizami rayon təşkilatında tədbir keçirildi.
AzTU-nun nəzdində Bakı Texniki Kollecinin tələbələri Şəhidlər xiyabanını ziyarət etdilər.
Bakı Texniki Kollecində "20 Yanvar" faciəsinə həsr olunmuş tədbir keçirilmişdir.
"Biz Qərbi Azərbaycana qayıdacağıq" adlı tədbir keçirildi.
Bakı Texniki Kollecində Yeni il tədbiri keçirildi.
Bakı Texniki Kollecində Ulu Öndər Heydər Əliyevin xatirəsinə həsr olunmuş "Xalqa həsr edilmiş ömür" adlı tədbir keçirildi.
5 dekabr Beynəlxalq Könüllülər günüdür.
Yeni Azərbaycan Partiyası Nizami rayon təşkilatının gəncləri “Heydər Əliyev İli” çərçivəsində “Şöhrət” muzeyində olublar.
Bakı Texniki Kollecində 8 noyabr "Zəfər Günü"nə həsr olunmuş tədbir keçirilmişdir.
Bakı Texniki Kollecində THİK-nin təşkilatçılığı ilə Zəfər Gününə həsr olunmuş "Əks hücuma 10 dəqiqə qalmış" adlı film nümayiş etdirildi.
Bakı Texniki Kollecinin bir qrup müəllimi sertifikatla təltif olunublar.
Bakı Texniki Kollecində 18 oktyabr Müstəqilliyin bərpası gününə həsr olunmuş tədbir keçirildi.
Nizami Kino Mərkəzində Nizami rayon şəhidi Cavid Həsənovun xatirəsinə həsr olunmuş film nümayiş edildi.
Nizami rayonunda "Tarix yazan əbədiyaşar lider" mövzusunda keçirilmiş dəyirmi masada Baki Texniki Kollecinin müəllim və tələbələri fəal iştirak etdilər.