Nizami Rayon İcra Hakimiyyətinin təşkilatçılığı ilə təşkil olunmuş 2023-cü il “ Heydər Əliyev İli“ çərçivəsində ağacəkma aksiyası keçirildi.
Ətraflı
Bakı Texniki Kollecində "Ulu Öndər - 100" adlı inşa müsabiqəsi keçirilmişdir.
YAP Nizami rayon qərargahında 8 Mart- Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə tədbir həyata keçirilib.
01.03.2023-cü il tarixində Bakı Texniki Kollecində qanvermə aksiyası kecirildi.
Bakı Texniki Kollecində Xocalı soyqırımına həsr olunmuş tədbir keçirildi.
Bakı Texniki Kollecinin tələbələri "Ana harayı" abidəsini ziyarət etdilər
Baki Texniki Kollecinin tələbəsi Ədilzadə Rəşadın Xocalı faciəsinə həsr olunmuş məqaləsi çap edildi.
Bakı Texniki Kollecində Xocalı soyqırımına həsr olunmuş açıq dərs keçirildi.
Bakı Texniki Kollecində 2 fevral - Gənclər gününə həsr olunmuş tədbir kecirildi.
Nizami rayon Gənclər və İdman İdarəsinin təşkilatçılığı ilə Fəxri Xiyabana və Şəhidlər Xiyabanina ziyarət təşkil olunmuşdur.
YAP Nizami Rayon Təşkilatının Gənclər gününə həsr olunmuş tədbiri keçirildi.
Nizami Rayon Gənclər və İdman İdarəsi 2023-ci il "Heydər Əliyev" ili münasibətilə "Heydər Əliyev Azərbaycan Respublikasının banisidir" mövzusunda toplantı keçirdi.
Bakı Texniki Kollecində "20 Yanvar" faciəsinə həsr olunmuş tədbir keçirildi.
Bakı Texniki Kollecinin məzunu Qarabağ qazisi Vəlizadə Orxana diplomu təqdim olundu.
10.01.2023-cü il tarixdə Bakı Texniki Kollecinin kitabxanasında 2022-2023-cü tədris ilində daxil olmuş yeni nəşrlərin təqdimatı keçirilmişdir.
Bakı Texniki Kollecində Əhməd Cavadın 130 illik yubileyinə həsr olunmuş açıq dərs keçirildi.
AzTU-nun nəzdində Bakı Texniki Kollecində qış imtahan sessiyası başlayıb
Bakı Texniki Kollecinin futbol komandası bir çox yarışlarda qalibiyyət əldə etmişdir.
Bakı Texniki Kollecində Yeni il tədbiri keçirildi.
Ümumixtisas fənn birliyinin təşkilatçılığı ilə "Dünya Azərbaycanlıların həmrəylik gününə" həsr olunmuş olimpiada qalibləri mükafatlandırıldı.
Bakı Texniki Kollecinin tələbələri "Qobustan Milli Tarixi-Bədii Qoruğunun muzeyi"ni ziyarət etmişdilər.
Bakı Texniki Kollecinin tələbələri Əliyeva Səidə müəllimənin rəhbərliyi ilə "El Metal Plus" QSC-də praktik olaraq istehsalat prosesi ilə tanış oldular.
Bakı Texniki Kollecinin hərbi müəllimi Əliyev Zaur və 60 a qrupunun tələbəsi Cəfərli Əli "Ekoloji Terrora son" aksiyasinda iştirak etmişdilər.
2 dekabr 2022-ci il tarixində Belarusiya Dövlət Sənaye Tikinti Materialları Kolleci ilə Bakı Texniki Kolleci arasında “Gənclik və elm” adlı, müsabiqə tipli konfrans təşkil edilmişdir.