Bakı Texniki Kollecində Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin təşkilatçılığı ilə "Internet Təhlükəsizliyi" adlı layihə baş tutmuşdur *Xəbərlər Direktor 18-03-2025, 16:00 Ətraflı »
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi tərəfindən Bakı Texniki Kollecində maarifləndirmə tədbirləri keçirildi. *Xəbərlər Direktor 12-03-2025, 13:00 Ətraflı »
07.03.2025-ci il tarixdə Bakı Texniki Kolleci Publik Hüquqi şəxsdə “8 mart – Beynəlxalq Qadınlar günü” münasibətilə tədbir həyata keçirilib. *Xəbərlər Direktor 7-03-2025, 15:00 Ətraflı »
Bakı İdman Sarayında Qazaxıstan Universitetlərinin təhsil sərgisində Bakı Texniki Kollecinin tələbələri və müəllimləri də iştirak etdilər. *Xəbərlər Direktor 5-03-2025, 18:00 Ətraflı »
Bakı Texniki Kollecində Xocalı faciəsinə həsr olunmuş açıq dərs təşkil olundu. *Xəbərlər Direktor 26-02-2025, 17:23 Ətraflı »
Bakı Texniki Kollecində Xocalı soyqırımının 33-cü ildönümünə həsr edilmiş anım tədbiri keçirildi. *Xəbərlər Direktor 26-02-2025, 17:19 Ətraflı »
Bakı Texniki Kollecində bu gün unudulmaz bir görüş keçirildi. *Xəbərlər Direktor 25-02-2025, 22:53 Ətraflı »
Bakı Texniki Kollecinin müəllim və tələbələri Xocalı faciəsinin 33-cü ildönümü ilə əlaqədar "Ana harayı" abidəsini ziyarət etdilər. *Xəbərlər Direktor 17-02-2025, 13:00 Ətraflı »